Спеціальні потреби

Команда Безоса готується до першого пілотованого польоту Blue Origin


Мільярдер Джефф Безос та три інші члени команди готуються до запуску першого пілотованого суборбітального польоту космічної ракети New Shepard компанії Blue Origin.

Запуск відбудеться у вівторок із стартового майданчика у Техасі. Політ 18-метрової повністю автоматизованої ракети, що не потребуватиме управління з боку екіпажу, триватиме 11 хвилин.

На борту капсули будуть наймолодша людина в історії, що летить у космос, - 18-річний студент Олівер Деймен - й також найстарша людина - 82-річна Воллі Фанк. Ще одним членом команди буде брат засновника Amazon Марк Безос.

За визначенням NASA, космічний простір починається із 80 кілометрів над рівнем Землі. New Shepard, за планом, підніметься на висоту у 100 кілометрів, а після того капсула із екіпажем повернеться на землю на парашуті.

Запуск транслюватиметься наживо на сайті http://BlueOrigin.com 20 липня о 12:30 дня за Києвом.

Безос, так само, як Річард Бренсон і його компанія Virgin Galactic розвивають суборбітальний космічний туризм. Тиждень тому Бренсон і п'ять членів екіпажу досягли космічного простору (86 кілометрів над рівнем моря) на ракетоплані і успішно повернулися на Землю​.

Компанія Virgin Galactic планує провести ще два випробувальні польоту, перш ніж почати регулярну комерційну діяльність у 2022 році. Хоча знижок на квитки не очікується, попит на них досить великий, і ціни для потенційних цивільних астронавтів складуть близько 250 тисяч доларів за квиток.

Натомість Ілон Маск та його компанія SpaceX розвивають постачання космонавтів і вантажів на МКС і досліджують питання колонізації Марсу.

Дивіться також: ​18-річний студент полетить на кораблі Blue Origin разом з Джеффом Безосом. Відео

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG