Спеціальні потреби

У США - найнижче безробіття за 50 років


Кількість робочих місць в економіці США зросла на 263 000 в квітні. Рекордне зростання триває вже 103 місяці і свідчить про те, що економіка перебуває в дуже доброму стані.

Рівень безробіття знизився до 3,6 відсотка, за даними Міністерства праці. Це - найнижчий рівень з 1969 року.

Низький рівень безробіття спонукає компанії піднімати зарплати. Середня зарплата на годину зросла на 3,2 відсотка за останній рік, що значно перевищує інфляцію.

Президент США Дональд Трамп привітав гарні статистичні дані, розмістивши повідомлення у Twitter.

Президентство Трампа – найкращий час для американської мрії, відзначили у Білому домі в повідомленні стосовно стичних даних.

"В квітні, машина зі створення робочих місць США обігнала очікування Волл Стріт і безробіття знизилось до найнижчого значення за 50 років – це ще один знак, що президентство Трампа є найкращим часом за десятиліття, щоб прагнути американської мрії", - йдеться в повідомленні установи.

Віце-президент Майк Пенс також наголосив, що саме президентська політика в сфері оподаткування, торгівлі та енергетиці сприяє зростанню економіки.

"Президент з самого початку говорив: якщо зменшити податки, скоротити регулювання, боротись за вільну, справедливу взаємну торгівлю і відпустити американську енергетику – американська економіка почне створювати робочі місця і можливості. Саме це ми і бачимо в даних стосовно робочих місць!" – написав Пенс у Twitter.

Дивіться також: Очільник "НАК Нафтогаз" про Північний потік-2, війни олігархів в енергетиці, із Вашингтона

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG