Спеціальні потреби

Актуально

У Білому домі заявили про заходи стосовно м'яса, яке продається у США

Білий дім розробить нові правила, які визначать, яке м'ясо може продаватись із позначкою "продукт США". Відповідний крок має на меті сприяти американським фермерам, які зараз, на думку Білого дому, вимушені конкурувати із великими компаніями, які вводять американських покупців в оману. Про це вівторок заявила речниця білого дому Джен Псакі.

"Я дещо дізналась і мене це дещо обурило - цікаво, що ви думаєте - за нинішніми правилами щодо маркування, більшість вигодуваної травою яловичини, яка маркується "продукт США" насправді вирощується та забивається за межами країни і лише обробляється у США", - відзначила Псакі.

Повідомляється також, що президент США указом накаже розробити маркування, яке повідомлятиме покупця в яких умовах працюють робітники даного фемера. Також президент прагне дати фермерам можливість самостійно ремонтувати обладнання. Нині, як повідомляє видання Vice, виробники сільськогосподарської техніки блокують здатність фермерів самостійно ремонтувати обладнання, спрямовуючи їх до авторизованих ремонтних компаній, тощо.

У статті використано матеріали видання The Hill, Vice.

Дивіться також: Час-Тайм. Україна cтане одним із найбільших отримувачів вакцин від США

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG