Спеціальні потреби

Актуально

У Білому домі заявили про заходи стосовно м'яса, яке продається у США

Білий дім розробить нові правила, які визначать, яке м'ясо може продаватись із позначкою "продукт США". Відповідний крок має на меті сприяти американським фермерам, які зараз, на думку Білого дому, вимушені конкурувати із великими компаніями, які вводять американських покупців в оману. Про це вівторок заявила речниця білого дому Джен Псакі.

"Я дещо дізналась і мене це дещо обурило - цікаво, що ви думаєте - за нинішніми правилами щодо маркування, більшість вигодуваної травою яловичини, яка маркується "продукт США" насправді вирощується та забивається за межами країни і лише обробляється у США", - відзначила Псакі.

Повідомляється також, що президент США указом накаже розробити маркування, яке повідомлятиме покупця в яких умовах працюють робітники даного фемера. Також президент прагне дати фермерам можливість самостійно ремонтувати обладнання. Нині, як повідомляє видання Vice, виробники сільськогосподарської техніки блокують здатність фермерів самостійно ремонтувати обладнання, спрямовуючи їх до авторизованих ремонтних компаній, тощо.

У статті використано матеріали видання The Hill, Vice.

Дивіться також: Час-Тайм. Україна cтане одним із найбільших отримувачів вакцин від США

Всі новини дня

Тіна Кароль: про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті. Інтерв'ю

Співачка Тіна Кароль від початку повномасштабної російської агресії активно займається культурною дипломатією. Про творчість під час війни, шлях до перемоги та боротьбу на культурному фронті Тіна Кароль розповіла під час візиту до Нью-Йорка.

Стало відомо, на що саме просять Конгрес США виділити додаткове фінансування для України. Відео

В Пентагоні кажуть - не бачать жодних ознак того, що Росія готова припинити війну найближчим часом. Саме тому будуть і надалі продовжувати підтримку України в її боротьбі.

Як кіберкомандування Сполучених Штатів співпрацює з українським урядом? Інтерв'ю

США «проводять заходи у сфері кібербезпеки, які допомагають українському уряду зміцнювати стійкість і захист».

Псевдореферендуми і часткова мобілізація в Росії проявили слабкість Путіна - експерти. Відео

Західні експерти, з якими говорив Голос Америки погоджуються в думці, шо ані "псевдореферендуми", ані погрози, які їх супроводжують не змінять підтримку Заходом України, а також боротьбу за звільнення українських територій.

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимностi" - Єнс Столтенберг після розмови із Зеленським. Відео

“Псевдореферендуми, проведені Росією, не мають легітимності і є кричущим порушенням міжнародного права. Ці землі – Україна”. Про це заявив Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг після розмови із Володимиром Зеленським.

Більше

XS
SM
MD
LG