Спеціальні потреби

BMW та Porsche обійшли Tesla за швидкістю зарядки електромобілів


Чоловік заряджає свій електромобіль BMW на зупинці Brohltal Ost на автомагістралі A61 в Нідерзіссені, Німеччина, 11 травня 2018 року.

Компанії BMW та Porsche представили прототип зарядної станції, яка за менш ніж три хвилини може надати електромобілю достатньо енергії, щоб він проїхав 100 кілометрів. Про це повідомляє видання Bloomberg. Цим вони обійшли компанію Tesla.

Пристрої BMW та Porsche "заправляють" батареї авто зарядом, який є достатнім, щоб проїхати 100 кілометрів, за менше ніж 3 хвилини. Прикметно, що зарядні станції мають потужність вищу за те, що здатні сприйняти інсуючі батареї серійних авто. Відтак результати випробувань були отримані з тестовими авто і позначаться радше на майбутньому приватного електротранспорту. Щоб дозволити тестовим батареям засвоїти енергію від зарядного пристрою, використовувалось, серед іншого, спеціальне охолодження.

Автомобілі, на яких випробовували пристрій, заряджалися до 80% потужності за 15 хвилин, інформує Bloomberg. Водночас станції Tesla потребують близько півгодини для такої зарядки, за даними сайту компанії.

Швидкість заряджання і наявність інфраструктури впливають на рішення клієнтів використовувати електромобілі, тому компанії працюють над вдосконаленням зарядних пристроїв та вставленням мереж станцій вздовж основних шосе, йдеться в матеріалі Bloomberg.

Дивіться також: Електролітаки скоро стануть таким ж буденними, як і електромобілі

Електролітаки скоро стануть таким ж буденними, як і електромобілі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:07 0:00

XS
SM
MD
LG