Спеціальні потреби

Голова Європарламенту піддав критиці призначення в новому британському уряді


Голова Європейського парламенту Мартін Шульц

Глава Європейського парламенту Мартін Шульц піддав критиці обрання Терези Мей прем’єр-міністром Великобританії як частини «небезпечно порочного кола», яке у довшій перспективі завдасть британцям шкоди.

Тереза Мей стала новим прем’єром Великобританії в середу і негайео сформувала кабінет, щоб розпочати важке завдання, пов’язане з виходом Великобританії з Європейського Союзу.

Згідно з Шульцем, вибір міністрів мав на меті більшою мірою врегулювати внутрішні партійні політичні питання, ніж сприяти національним інтересам Великобританії.

Несподіванкою було призначення колишнього мера Лондона Бориса Джонсона на посаду міністра закордонних справ. Джонсон очолював кампанію за вихід країни з Європейського Союзу (Brexit). Він розгнівав багатьох британців, які голосували за членство в ЄС. Чимало інших європейських лідерів також вважають, що британці зробили серйозну помилку.

Мей призначила інших прихильників Brexit на важливі посади в кабінеті, включно з колишнім міністром закордонних справ Філліпом Гаммондом на посаду міністра фінансів і Амбер Рут на посаду міністра внутрішніх справ.

Дивіться також: Трагічний тиждень в історії США завершився буремним вікендом

Трагічний тиждень в історії США завершився буремним вікендом. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:15 0:00

Відео - найголовніше

«Митці у війні». Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:10 0:00
XS
SM
MD
LG