Спеціальні потреби

США можуть витратити на оборону України 350 мільйонів доларів наступного року


Міністр оборони США Ештон Картер.
Голосування в Палаті представників попередньо заплановано на п'ятницю, а у Сенаті - на наступний тиждень

Допомога Україні на оборонні витрати з боку США в наступному році може зрости на 50 мільйонів доларів.

До узгодженого Сенатом і Палатою представників тексту проекту закону про "Бюджет США на 2017 на потреби національної оборони" входить 350 мільйонів доларів на військові потреби України. У законопроекті йдеться про необхідність надання коштів і технічної підтримки для розробки цілісної системи моніторингу державного кордону України і допомоги в підготовці штабних офіцерів та вищого військового командування ЗСУ.

Також вказується, що необхідно і далі підтримувати Україну в рамках аналогічного закону за минулий рік. У ньому, зокрема, говорилося про надання президенту права виділяти закладені кошти на радарні системи, протитанкові комплекси, іншу технічну, а також розвідувальну допомогу.

Загалом оборонний бюджет США пропонується встановити на рівні у 619 мільярдів доларів

Голосування в Палаті представників попередньо заплановано на п'ятницю, а в Сенаті - на наступний тиждень. У Конгресі розраховують, що діючий президент Барак Обама негайно підпише законопроект.

Загалом оборонний бюджет США пропонується встановити на рівні у 619 мільярдів доларів.

Дивіться також: Дональд Трамп вимагає жорстко покарати тих, хто палить американські стяги

Дональд Трамп вимагає жорстко покарати тих, хто палить американські стяги. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:01 0:00

  • 16x9 Image

    Тетяна Ворожко

    Старша редакторка Української служби «Голосу Америки», ведуча, журналістка і продюсерка. Цікавиться політикою, відносинами України-США, соціальними питаннями та медициною, але найбільш любить розповісти гарну людську історію. Робить включення із місця подій, запускає нові проекти та програми, із 2017 року редагує та регулярно дописує до рубрики «Блоги» на веб-сайті служби. Працювала репортером газети «Киевские Ведомости» та програми «Погляд у світ» (УТ-1), сценаристом та журналістом культового шоу «Без Табу з Миколою Вереснем» (1+1). Дописувала до десятка газет і журналів. Співпрацювала з CNN та BBC. Після навчання у США обійняла посаду радника Координатора проектів ОБСЄ в Україні з питань мас-медіа, де протягом двох років запустила десятки проектів, спрямованих на розвиток вільних ЗМІ та зменшення напруги між регіонами країни. Автор двох книг та документального фільму (канал СТБ). Здобула диплом магістра історії КНУ імені Тараса Шевченка та магістра журналістики Університету штату Огайо (Атенс). Мама сина.
XS
SM
MD
LG