Спеціальні потреби

Опозиція Камбоджі твердить про свою перемогу на виборах


Опозиція Камбоджі твердить про свою перемогу на недільних параментських виборах, відмовишись визнати результати голосування, яке, каже вона, було затьмарене серйозними порушеннями на дільницях.

У середу опозиційна Партія національного порятунку Камбоджі (ПНП) заявила, що згідно з даними її власного опитування, партія здобула перемогу, отримавши 63 з 123 місць у парламенті. Правляча Народна партія Камбоджі (НПК) здобула лише 60 депутатських мандатів.

Попередні результати підрахунку, оприлюднені урядом у неділю, проказали, що НПК здобула 68 місць, що значно менша кількість, ніж на попередніх виборах, - проте достатня, щоб повернути довголітнього прем’єр-міністра Гун Сена до влади.

У середу члени опозиційної ПНП Камбоджі, яку очолює Сам Рейнсі, почали збирати докази про ймовірні пошахрування. Міжнародні спостерігачі також повідомляють про порушення на дільницях.

Рейнсі висловив сподівання, що докази переконають ООН підтримати заклик опозиції до проведення розслідування справи фальсифікацій на виборах.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG