Спеціальні потреби

Великобританія погрожує Путіну новими санкціями


Прем’єр-міністр Великобританії Дейвид Камерон

Великобританія в понеділок попередила російського лідера Володимира Путіна, що російську економіку буде піддано секторальним санкціям, якщо Москва не забезпечить повного доступу до місця аварії літака Malaysia Airlines і не припинить розпалювати становище в Україні.

За словами британських органів влади, малайзійський літак, під час аварії якого загинули 298 осіб, у тому числі 10 громадян Великобританії, міг бути збитий російською ракетою, випущеною з контрольованої сепаратистами території.

«Ми повинні обговорити подальші, секторальні санкції, третього рівня», – заявив журналістам прес-секретар британського прем’єр-міністра Дейвида Камерона.

«Якщо Росія найближчим часом не вживе заходів, що стосуються як реагування на авіакатастрофу, так і безпосередньо пов’язаної з цим проблеми нестабільності на сході України, ми будемо наполягати на подальших діях», – додав він. У заяві для телебачення Камерон сказав:

«Ми вимагаємо припинення постачання зброї через кордон, припинення надходжень військ через кордон, і припинення підтримки сепаратистів, а також пошанування територіальної цілісності України – це те, що вимагаємо, і це те, що мусить бути зроблено».

За словами прес-секретаря Камерона, на зустрічі міністрів закордонних справ країн ЄС у вівторок Великобританія буде рішуче наполягати на введенні нових санкцій проти Росії. Також британська влада закликає негайно привести в дію схвалені минулого тижня санкції проти російських громадян і компаній.

XS
SM
MD
LG