Спеціальні потреби

Американські сенатори пишуть листа Дональду Туску


Бен Кардін

Сенатор Бен Кардін, член сенатського Комітету з міжнародних відносин, у листі до президента Європейської Ради Дональда Туска попросив продовжити санкції проти Росії. Під листом також підписалися п’ять інших впливових сенаторів. Росія не виконала своїх зобов’язань щодо Мінських угода – пишуть сенатори. Росія не вивела військову техніку і не надала місії ОБСЕ доступ в зону боїв. Надзвичайно важливо, щоб США і ЄС зберігали трансатлантичну солідарність перед лицем грубого ігнорування Росією своїх зобов’язань щодо Мінська і яка продовжує незаконну окупацію Криму.

У листі вказується, що в останні дні посилилися бої, спільні російсько-сепаратистські сили посилили свої атаки і почали знову використовувати зброю, заборонену в Мінських угодах. Законодавці пишуть про збільшення одиниць важкої артилерії і броньованого військового транспорту, у тому числі танків, в Луганську і Донецьку.

Беручи до уваги серйозність порушень з боку Росії і продовження агресії проти України, в тому числі окупацію Криму в супереч междунароним нормам, ми закликаємо Європейську Раду продовжити санкції проти Росії до тих пір, поки вона повністю не виконає свої міжнародні зобов’язання.

Дивіться також: Названо реформи, які вже здатен відчути кожен українець - інтерв'ю заступниці Кубіва

Названо реформи, які вже здатен відчути кожен українець - інтерв'ю заступниці Кубіва. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:03 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG