Спеціальні потреби

Актуально

Конгрес має 48 год. на розгляд бюджетних асигнувань, де збільшено допомогу Україні

В Конгресі США офіційно оприлюднили текст законопроекту про бюджетні асигнування, який передбачає найбільше підвищення фінансування установ федерального уряду за останні роки, повідомляє Politico.

Однак, Конгрес має лише 48 годин, щоб затвердити законопроект і уникнути "закриття уряду" - часткової призупинки роботи ряду установ федерального уряду через затримки бюджетного процесу.

Масштабний законопроект нараховує 2 232 сторінки і передбачає розподіл видатків на 1,3 трильйони доларів

В Білому домі повідомили, що президент Трамп підтримує законопроект, однак, за повідомленнями ЗМІ, він дещо незадоволений, бо очікував, що в рамках переговорів Республіканська партія зможе добитись більш значного підвищення фінансування для будівництва стіни на кордоні США та Мексики, а також розширення програми подолання нелегальної імміграції. Законопроект передбачає виділення 641 мільйона доларів на фінансування стіни кордоні з Мексикою, а адміністрація Трампа спочатку заявляла про необхідність виділити 25 мільярдів доларів США на цей проект. Це буде останній основоположний законопроект, який Трамп планує підписати до проведення довиборів до Конгресу США.

В законопроекті збільшено фінансування на підтримку України. Допомога складатиме 620.7 мільйони доларів, що перевищує відповідний минулорічний кошторис, повідомляє посольство України в США.

"Так, згідно із законопроектом Пентагону виділяється 200 млн. дол. для надання військово-технічної допомоги Україні, що на 50 млн. дол. більше за асигнування 2017 року. Дані кошти спрямовуватимуться на фінансування конкретних проектів американської підтримки Збройним Силам України, зокрема, таких, як підготовка військовослужбовців, надання військової техніки та спорядження, летальної зброї оборонного характеру, іншого оснащення і послуг військового призначення, логістичне забезпечення. Перелік видів допомоги включає також розвідувальну підтримку збройних та безпекових сил нашої держави.


Кошторис допомоги Україні по лінії Державного департаменту США та причетних агентств визначено у сумі 420,700 млн. дол., що на 10 млн. дол. перевищує відповідні видатки минулого року. Збільшене фінансування спрямоване на посилення безпекової підтримки України за програмою “Міжнародне військове фінансування”, - наголошується в повідомлення Посольства.

Дивіться також: Сенатор Менендес висловив стурбованість зовнішньою політикою адміністрації Трампа

Сенатор Менендес висловив стурбованість зовнішньою політикою адміністрації Трампа. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:43 0:00

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG