Спеціальні потреби

Палата представників США «забула» схвалити допомогу потерпілим від урагану «Сенді»?


Деякі законодавці Конгресу США висловили гнів і здивування з приводу, як здається, рішення про закінчення сесії без схвалення допомоги жертвам катастрофічного в наслідках урагану «Сенді», який у жовтні пройшов східним узбережжям США, і який спричинив смерть щонайменше 125 людей.

У вівторок ввечері Палата представників закінчила сесію без голосування в справі екстреного фінансування. Це загрожує буль-якому рішенню до часу, коли у четвер збереться новий Конгрес. Минулого тижня Сенат схвалив пакет допомоги на суму 60 мільярдів доларів.

Конгресмени з штатів Нью-Йорк і Нью-Джерзі закликали законодавців Палати представників розглянути можливість схвалення пакету допомоги населенню районів, які дуже потерпіли від стихійного лиха і яким потрібна негайна допомога. Президент Обама у грудні закликав Конгрес свалити допомогу потерпілим від урагану «Сенді» на суму 60.4 мілдьярда доларів.

Перед закінченням сесії більшість уваги Палата представників приділила схваленню законопроекту, який запобіг так званій «фіскальній прірві».
XS
SM
MD
LG