Спеціальні потреби

Дещиця: мирна розв’язка це «пріоритет»


В.о.міністра закордонних справ України Андрій Дещиця
Виконуючий обов’язки міністра закордонних справ України Андрій Дещиця закликав до дипломатичного врегулювання кризи в Україні. В суботу Дещиця заявив: дипломатичне врегулювання – це «наш пріоритет».

Україна готова на будь-яку можливість, що веде до «конкретних результатів», але, підкреслив він, «Крим є і буде українською територією».

Дещиця закликав Росію стриматися від блокування міжнародних спостерігачів, які намагаються прибути у Крим.

У п’ятницю президент США Барак Обама мав розмову з канцлером Німеччини Анґелою Меркель про кризу в Україні.

В оприлюдненій Білим домом заяві сказано, що президент погодився з європейськими лідерами щодо того, щоб Росія забрала з Криму свої війська, дозволила розгорнення міжнародних спостерігачів і представників організацій з прав людини та підтримала вільні й справедливі президентські вибори у травні.

Тимчасом у телефонній розмові у п’ятницю з державним секретарем Джоном Керрі міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров застеріг США від будь-яких «квапливих і нерозважливих кроків», що могли б зашкодити російсько-американським відносинам. Лавров сказав, що санкції вдарили б по США «як бумеранг».

Раніше озброєні особи намагалися військовою машиною прорватися через ворота на ракетний оборонний пост на Кримському півострові, але їм не вдалося захопити бази.

Показати коментарі (4)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG