Спеціальні потреби

Актуально

З’їзд демократів емоційно відкрила Перша Леді Мішель Обама

Мішель Обама сказала, що її чоловік втілив мрію
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:44 0:00
Direct link

Мішель Обама сказала, що її чоловік втілив мрію

На з’їзд приїхала рекордно висока кількість делегатів латиноамериканського походження – понад 13 відсотків від загальної кількості представників.

У Північній Кароліні триває з’їзд демократичної партії США. Організатори розпочали його, використавши чи не найпотужніший свій козир - дружину Барака Обами Мішель, популярність якої, за деякими опитуваннями, навіть більша, ніж у її чоловіка.

Дружина президента, до порад якої, за інформацією багатьох джерел, він дуже дослухається, звернулася до делегатів з палкою та емоційною промовою:

«Для Барака ці питання не є політикою, він ці проблеми сприймає особисто. Він знає, що таке американська мрія, він втілив її у своєму житті».

Вона розповіла про своє власне скромне походження та свого чоловіка, а також про особливі почуття, які вони обидва мають до свої матерів, завдяки важкій праці та відданості яких вони опинилися у Білому Домі.

«Для Барак успіх – це не кількість грошей, які ви заробляєте. Успіх – це ті зміни, які ви можете зробити у житті окремої людини», - заявила Мішель Обама.

Перша леді звернулась із проханням дати її чоловіку ще чотири роки у президентському кріслі:

«Ми повинні знову зібратися разом та відстояти людину, якій ми довіряємо, і яка здатна далі рухати цю країну вперед – підтримайте мого чоловіка, нашого президента Барака Обаму».

Президент дивився промову своєї дружини разом з доньками з Білого Дому.

Жінки-делегати кажуть, що у захваті від Першої Леді, яка для них є уособленням матері та дружини та палкою поборницею їх цінностей.
«Мішель насправді є прикладом для наслідування. Як вона говорить, вона просто відразу захоплює всю кімнату. Коли вона говорить, перед вами справжня мати. Краще уважно слухати, інакше можна потрапити у халепу», - говорить делегат Ліванна Герд.

У переший день з‘їзду на сцену вийшли інші жінки-демократи - члени Конгресу, щоб продемонструвати виборцям, які гендерні пріоритети відстоює Демократична парія.

«Коли жінки активно голосують, перемагають демократи. А це для них зараз величезний плюс, тому що Мішель Обама знає, як активізувати не тільки кістяк демократичної партії, вона має особливий шлях до жіночих сердець», - говорить політичний консультант Еріка Пайнс.

Демократи критикують політику республіканців, які виступають проти абортів, навіть якщо вагітність загрожує здоров‘ю матері.

Зі змінами у демографічній ситуації в країні, до табору підтримки демократів активно приєднується невпинно зростаюча громада іспаномовного населення. Джилберто Гінохоса – лідер демократів у Техасі.

В кінцевому результаті, якщо його (Обами) популярність триматиметься серед жінок та латиноамериканців, і вони активно прийдуть голосувати у ключових штатах, Президент Обама буде переобраний на другий строк.
лідер демократів у Техасі Джилберто Гінохоса.


Цього року кількість делегатів латиноамериканського походження на з’їзді демократів рекордна – вісімсот представників. Це набагато більше, ніж на республіканському з’їзді у Тампі. Інший історичний момент – вперше в якості почесного промовця на з’їзді виступив латиноамериканець.

37-ми річний Хуліан Кастро– син іммігрантів з Мексики - мер Сан Антоніо, штат Техас – різко критикував пропозиції республіканців:

«Коли йдеться про повернення американцям робочих місць, Ромні говорить –ні. Коли йдеться про повагу прав жінок, Ромні знову повторює – ні!»

Після палких звернень, адресованих жінкам та латиноамериканцям у перший день з’їзду, у середу перед делегатами виступить колишній президент Біл Клінтон. У штабі Обами сподіваються, що його популярність, як і у 2008, зможе генерувати велику кількість голосів та залишить суперника Обами далеко позаду.

Всі новини дня

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео

Футбол, як спосіб забути про війну для дітей переселенців. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:33 0:00

У Львові місцеві футбольні школи, зокрема академія Львівських Карпат, безкоштовно надають дітям-переселенцям нагоду займатися улюбленим спортом.

Активісти української громади США закликають бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок. Відео

Бойкотувати компанії, які відмовляються залишати російський ринок, закликають активісти Української громади США. Зокрема у штаті Огайо, де розташована фабрика виробника харчів Нестле, місцеві українці вимагають від міжнародної компанії припинити бізнес у Росії.

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео

Як зупинити потік нафти з Росії – пропозиції експертів. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:39 0:00

Ціни на нафту на світових ринках залишаються на рівні 110-113 доларів за барель. Через високі, хоча і не рекордні, ціни, попри санкції, економіка Росії продовжує функціонувати краще ніж прогнозувалося, вважають певні європейські аналітики. Москва продовжує торгувати нафтою.

Американські фермери скаржаться, що зросла собівартість вирощення їх продукції. Відео

Через війну, врожай в Україні цього сезону буде вдвічі менший ніж торік, прогнозують в українському уряді. Оскільки Україна провідний експортер зернових, світові ціни на пшеницю пішли в гору.

Війна Росії та загроза глобальної харчової кризи. Деталі форуму в Давосі, заяви Байдена в Японії. Відео

Війна Росії в Україні засвідчила, наскільки "економічні відносини з авторитарними режимами можуть створювати вразливість", - заявив генеральний секретар НАТО під час Світового економічного форуму в Давосі, де говорили про Україну, і загрозу глобальної харчової кризи через російську агресію.

Більше

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG