Спеціальні потреби

Помічницею Держсекретаря США з питань Європи та Євразії стала Карен Донфрід


На фото: 2019-й рік, будівля Державного департаменту США у Вашингтоні

Помічницею Держсекретаря США з питань Європи та Євразії стала Карен Донфрід, яка тривалий час очолювала американський дослідницький центр German Marshall Fund. Донфрід також працювала у Дослідницький службі Конгресу США, Раді національної безпеки у Білому домі, та ін.

Кандидатуру Донфрід раніше затвердили у Сенаті США.

"Чудово, що Карен Донфрід приєдналася до Держдепу на посаді Помічника Держсекретаря США з питань Європи та Євразії. На цій посаді вона консультуватиме з політичних питань в європейському та євразійському регіонах. Ми раді, що в нашій команді буде людина із її досвідом.", - заявив державний секретар США Ентоні Блінкен у Twitter.

На фото: Карен Донфрід
На фото: Карен Донфрід

"Ми раді вітати нашого нового Помічника Держсекретаря США, доктора Карен Донфрід! Під її керівництвом та баченням ми сподіваємось продовжити розбудову міцних відносин між США та Європою, та Трансатлантичного партнерства", - відзначили у Бюро з питань Європи та Євразії Держдепу.

Сама Донфрід заявила у соціальній мережі Twitter що не може дочекатись початку роботи, і що призначення є честю для неї.

Сайт GMF відзначає, що під час слухань щодо затвердження у Сенатському комітеті з міжнародних відносин Донфрід говорила про роль Альянсу США з Європою у подоланні глобальних викликів 21-го століття.

"Сила альянсів США є одним із наших головних ресурсів, чи йдеться про протидію пандемії COVID-19, економічну на соціальну нерівність, кліматичні зміни, корупцію, загрози енергетичній безпеці, агресивну Росію, чи все більш рішучий Китай, кіберзагрози, чи технологічну конкуренцію, США завжди найбільш ефективні, коли ми співпрацюємо із нашими союзниками. Європа є домом для багатьох із наших найближчих союзників та партнерів", - наводить слова Донфрід дослідницький центр.

Дивіться також: Історія афганця, батька сімох дітей, який у розпал зміни влади в Афганістані намагався вилетіти до США

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG