Спеціальні потреби

В українській Олександрівці знайшов динозаврів журналіст Бі-Бі-Сі і розвеселив Twitter


Кадр з відео розміщеного @BBCSteveR

Кореспондент Бі-Бі-Сі Стів Розенберг прославив придорожний бізнес в українському селищі Олександрівка. Журналіст розмістив на своїй сторінці у Twitter відео величезної експозиції-продажу садових гномів, фігур тварин та казкових персонажів, яку побачив у селищі.

Відео, яке автор супроводив музикою, набуло популярності та має шанси прославити Олександрівку.

"Ви чули про садових гномів. Але садові корови, коні та динозаври? Ось що я знайшов в українському селищі Олександрівка", - твітнув журналіст.

Читачі журналіста у коментарях розхвалили асортимент фігур, а деякі заявили, що неодмінно плануть відвідати Олександрівку.

Інші назвали фігури в експозиції несмаком і додали, що подібне можна побачити будь-де.

Дивіться також: Експерти про скандал між Туреччиною та Нідерландами: це лише більше віддаляє Туреччину від членства у ЄС

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG