Спеціальні потреби

У Єгипті склав присягу тимчасовий уряд


Тимчасовий уряд Єгипту
Підтримувані військовими тимчасові лідери Єгипту привели до присяги членів першого кабінету міністрів з часу відсторонення від влади армією президента Мухамеда Мурсі несповна два тижні тому.

Церемонія відбулася у вівторок у Каїрі, незвжаючи на сутички, які точилися протягом ночі між силами безпеки та прихильниками Мурсі. У резльтаті протистяння загинуло семеро людей і понад 260 отримало поранення.

До складу тимчасового кабінету входять семеро членів попередньої адміністрації, в тому числі начальник штабу сухопутних військ Абдель Фаттах ель-Сісі, якого називають архітектором повалення Мурсі. Він склав присягу як перший заступник прем’єр-міністра і міністр оборони. Жінки отримали портфелі міністрів охорони здоров’я, інформації та захисту навколишього середовища.

Ліберальний політик Мунір Факгрі Абдель Нур, який є християнином, виконуватиме обов’язки міністра торгівлі і промисловості.

Речник виконуючого обов’язки президента Єгипту Адлі Мансура сказав, що влада сподівалася на приєднання ісламістських рухів, включно з «Мусульманським братством», до заходів, скерованих на національне примирення. Проте чільні керівники «Братства» заявили, що вони продовжуватимуть свої протести до часу поновлення Мурсі на посаді президента.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG