Спеціальні потреби

Експерти за кордоном про дані екзит-полів


Поки триває підрахунок результатів першого туру виборів президента України, експерти за кордоном коментують дані екзит-полів.

Ідеальний для України президент має бути "досвідченим у закордонній і внутрішній політиці, не корумпованим і таким, що викликає ентузіазм. І жоден з кандидатів не відповідає цим вимогам", - вважає Аріель Коен, експерт Атлантичної Ради у Вашингтоні. Так російському телеканалу "Дождь" він прокоментував результати екзит-полів під час виборів президента України.

"Важливо підкреслити, що це лише результати екзит-полів. Вони можуть дещо змінитись, але ми не матимемо остаточних результатів іще кілька годин, і їх можуть повністю не затвердити до 10 квітня", - нагадує експерт Центру Вілсона і Інституту Кеннана Ніна Янковіч.

"У виборах в Україні йдеться менше про Зеленського, а більше про злість людей до естеблішменту, який не зміг виконати обіцянки у час після революції. При цьому, Зеленський харизматичний, розумний і веде чудову кампанію, яка допомогла йому захопити момент і уособити громадське незадоволення", - пише популярний український оглядач-міжнародник Максим Еріставі.

Дивіться також: Вибори 2019 у світі. Черги та висока явка українців закордоном

Вибори 2019 у світі. Черги та висока явка українців закордоном
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:07 0:00

  • 16x9 Image

    Марія Прус

    Журналіст української служби "Голосу Америки", висвітлює широке коло тем, від політичних новин і проблем системи охорони здоров'я – до соціальних і культурних подій. У Києві працювала на багатьох українських телеканалах, зокрема UA: Перший (Перший національний телеканал України), «П'ятий канал», ТРК «Ера». У листопаді 2016-го з Вашингтона висвітлювала американські вибори в ефірі українських каналів. Отримала ступінь магістра Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG