Спеціальні потреби

ЄС вимагає від України покінчити з політичними чварами


Міністр закордонних справ Великобританії Філіп Гаммонд

Реформи, прив'язані до Мінської угоди, дали б Києву більший кредит довіри - Філіп Гаммонд.

Євросоюз посилює тиск на українську владу, щоб Київ подолав політичну ворожнечу і взявся за впровадження обіцяних реформ, аби закріпити демократичні та економічні засади країни.

Зокрема, на зустрічі глав МЗС Євросоюзу 18 січня західні партнери не приховували стурбованості, що їхні політичні інвестиції в Україну можуть виявитися даремними.

«Ми розуміємо, що українська влада перебуває під внутрішнім тиском, - заявив глава МЗС Великобританії Філіп Гаммонд на зустрічі міністрів закордонних справ Євросоюзу, - але ми продовжуємо нагадувати їм про їхні зобов’язання у Мінських угодах».

Є прогалини в системі правосуддя, особливо в боротьбі з корупцією
Франк-Вальтер Штайнмаєр

Реформи, прив'язані до Мінської угоди, дали б Києву більший кредит довіри, сказав Гаммонд. Тут ідеться і про зміни до Конституції України щодо надання особливого статусу окупованим регіонам Донбасу.

18 січня 9 країн Євросоюзу, серед яких Німеччина та Британія, заявили, що Європа повинна робити більше для підтримки України та закликали до впровадження реформ.

«Є прогалини в системі правосуддя, особливо в боротьбі з корупцією», - заявив міністр закордонних справ Німеччини Франк-Вальтер Штайнмаєр на прес-конференції. «Це потрібно виправити якомога швидше. ... Україна має стати привабливішою для іноземних інвесторів».

Дивіться також: Путін хапатиме поки його не зупинити - Гіларі Клінтон

Клінтон: Путін хапатиме поки його не зупинити. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:51 0:00

XS
SM
MD
LG