Спеціальні потреби

Безробіття в країнах Єврозони досягло рекордно високого рівня


Безробіття в 17 країнах Єврозони досягло рекордного рівня 12%. Статистичне бюро Європейського Союзу Євростат заявило у вівторок, що дані про безробіття стосуються січня і лютого. В загальному, за підрахунками, в країнах Єврозони безробітними залишається 19 мільйонів людей.

В окремому дослідженні сказано, що темпо виробництва в Європі і далі зменшується та що втрата робочих місць у тому секторі збільшується вже чотирнадцятий місяць поспіль.

Найновіший звіт про ринок праці вказує на значні різниці, якщо йдеться про рівень безробіття в країнах Єврозони. Понад чверть робочої сили безробітна як в Іспанії, так і Греції, тоді як у Німеччині, яка має найпотужнішу економіку в Європі, без праці всього 5.4% всієї робочої сили.

Країни Єврозони докладають зусиль для виходу з трирічної кризи, спричиненої дефіцитом бюджетів. Лише минулого тижня країни Єврозони, Європейський центральний банк і Міжнародний валютний фонд схвалили 13 мільярдів доларів фінансової допомоги для Кіпру, вже п’ятої країни Єврозони, якій була надана велика фінансова допомога.

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG