Спеціальні потреби

Міністри ЄС обговорюють проблеми, пов’язані з хвилею мігрантів


Бельгійська поліція перевіряє документи мігрантів

В Брюсселі відбуваються наради міністрів внутрішніх справ і юстиції Європейського Союзу з метою опрацювання найновішої стратегії щодо масового напливу мігрантів, які вичерпують ресурси навіть найбагатших країн цього об’єднання.

До міністрів ЄС приєдналися також міністри Сербії, Македонії і Туреччини, країн, які розташовані дослівно на фронтовій лінії поточної міграційної кризи.

Греція, одна з країн ЄС, яка переживає найбільші фінансові проблеми, намагається владнати справу з хвилею мігрантів, які, втікаючи від воєнних конфліктів в Сирії, Іраку та Афганістані, проходять через грецьку територію.

Прем’єр-міністир Греції Алексіс Ципрас попередив у середу, що його країна не погодиться на будь-яку додаткову угоду, якщо інші країни ЄС не візьмуть на себе частину тягара щодо безперервної хвилі біженців.

Багато мігрантів прибувають до берегів Греції, після чого намагаються йти так званим «балканським шляхом» через Сербію та сусідні країни до Центральної і Західної Європи.

Одним з обговорюваних питань є планований Угорщиною референдум щодо пропозиції Європейського Союзу про запровадження примусових квот на прийняття мігрантів кожною країною.

Дивіться також: У США поважають ветеранів

У США поважають ветеранів, у цьому різниця з Україною - дослідниця. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:37 0:00

XS
SM
MD
LG