Спеціальні потреби

Актуально

Українцям конче потрібний оптимізм - твердять західні політики та аналітики

Українці та українська преса часто занадто критичні до своєї країни, стверджує в статті для американського аналітичного центру Atlantic Council, журналіст Пітер Дікінсон.

Мова йде, зокрема, про такі досягнення як схвалення ЄС безвізового режиму для України. «Спершу люди висміювали та відкидали ідею безвізового в’їзду до Європи. Всі, починаючи від телевізійних аналітиків до галасливих крикунів говорили, що це – обман, мовляв, українці лише виставляють себе на посміховисько. Тепер, коли Україна майже досягла безвізового режиму, скарги змінились, але тональність зберіглась. Ті самі люди говорять, що безвізовий режим ніколи і не був потрібний. Багато документів! Жодних гарантій!», - пише Дікінсон.

Пітер Ваґнер, голова групи підтримки України Європейської комісії погодився, що український «негатив є само-виконуване пророцтво».

Євродепутат Ребекка Гармс відзначила у відповідь «Погоджуюсь: ігнорувати проблеми в Україні нерозумно і контрпродуктивно, але не помічати чесноти і досягнення – недалекоглядно».

Ще одним прикладом недооцінених досягнень, на думку Дікінсона, є реформа державних закупівель ProZorro. «Система ProZorro отримала міжнародні нагороди, дозволила заощадити мільйони доларів і стала прикладом для інших країн. .. Все ж більшість людей навішують на неї ярлика в стилі теорії змов, мовляв, це лише ще один обман на догоду чиїмось особистим інтересам», - пише Дікінсон.

Дивіться також: У Вашингтоні пройшов український марш за свободу

У Вашингтоні пройшов український марш за свободу. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:56 0:00

Всі новини дня

Американські військові експерти: цей етап війни в Україні завершиться звільненням всіх територій. Відео

Американські військові експерти: Україна стоїть на порозі третього етапу війни, який має завершитися звільненням всієї території України, включно з Кримом.

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео

Як реагує Захід на пошкодження газопроводів «Північного потоку»? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:54 0:00

Пошкодження газопроводів «Північного потоку» є результатом навмисних та безвідповідальних диверсійних дій - заява НАТО. З подробицями про це та реакцією Заходу – Богдан Цюпин з Лондона.

Сенатори США запропонували законопроект проти країн, які підтримають нелегальну анексію Росії. Відео

Сенатори США представили новий законопроект, який у разі схвалення автоматично позбавить американської підтримки ті країни, які визнають нелегальну анексію Росією українських територій.

Сенат США схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 млрд доларів. Відео

Сенат Сполучених Штатів схвалив додаткове фінансування для України на суму в понад 12 мільярдів доларів. Як важливість додаткового фінансування для України прокоментували лідери демократів та республіканців у Сенаті – деталі.

Не допомагати Путіну. Чи заберуть іноземці свій бізнес з Росії через указ про мобілізацію? Відео

Мобілізація може підштовхнути іноземні компанії, які ще залишаються в Росії, закрити свій бізнес в країні. Про вихід іноземних інвесторів з Росії "Голос Америки" поговорив з аналітиками проекту «Бізнес для України» та Школи управління Єльського університету.

Більше

XS
SM
MD
LG