Спеціальні потреби

Агенти ФБР їдуть до Росії


Федеральне бюро розслідувань США відправляє до Росії кілька десятків агентів та інших спеціалістів для надання допомоги у запобіганні можливим терористичним актам на зимовій Олімпіаді в Сочі.

Про це повідомив директор ФБР Джеймс Комі, який також зазначив, що напередодні Олімпіади співпраця між представниками російських і американських розвідслужб посилилась. Водночас він вказав на очевидне занепокоєння можливою терористичною загрозою у зв'язку з Олімпіадою.

Комі заявив, що хоча ФБР готове зробити свій внесок, кінець кінців, відповідальність за забезпечення безпеки на Зимових іграх лежить на Росії.

Комі повідомив, що близько 20 співробітників ФБР будуть розміщені в Москві, ще більше десятка - в Сочі, де менш ніж через місяць відкриється Олімпіада. Деякі з цих співробітників вже знаходяться на місцях, зазначив він.

Російська влада виділяє «величезні ресурси» і докладає великі зусилля для забезпечення безпеки Ігор, повідомив Комі.

«Ми підтримуємо регулярні контакти з їх спецслужбами, щоб забезпечити належну координацію, і, думаю, нам це вдається», - сказав він.

Комі заявив, що мета присутності співробітників ФБР в Росії під час Ігор - «забезпечити відкритість каналу». «Вони повинні володіти інформацією, пов'язаною з можливими загрозами, щоб у разі потреби відреагувати дуже швидко», - сказав директор ФБР.
XS
SM
MD
LG