Спеціальні потреби

Франція і Німеччина запропонували надати ОБСЄ безпілотники


Франція і Німеччина запропонували надати свої безпілотники Організації з безпеки і співробітництва в Європі, щоб підтримати її місію спостереження за режимом припинення вогню в Україні. Про це заявив у понеділок МЗС Франції. Прес-секретар ОБСЄ Шив Шарма заявив раніше, що організація планує запустити два апарати в кінці вересня – початку жовтня, а пізніше додати ще кілька.

«Відповідно до прохання ОБСЄ, Франція і Німеччина запропонували надати безпілотники для спостереження за здійсненням режиму припинення вогню», – заявив на щоденній прес-конференції офіційний представник МЗС Франції Ромен Надаль.

Незважаючи на діючий з 5 вересня режим припинення вогню, на сході України, в районі контрольованого урядовими силами міжнародного аеропорту Донецька, тривають сутички.

Як повідомив у понеділок представник збройних сил України, напередодні вночі сім українських солдатів загинули в результаті попадання снаряда в бронетранспортер неподалік від аеропорту.

За словами Надаля, зараз ОБСЄ розглядає пропозицію про надання безпілотників. Ніяких додаткових подробиць він не надав.

Безпілотники планується задіяти для розширення місії ОБСЄ в Україні, де вже п’ять місяців триває збройний конфлікт, що став причиною найсерйознішого загострення у відносинах Росії та Заходу з часів «холодної війни».

Показати коментарі (1)

Цей форум було закрито

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG