Спеціальні потреби

Христя Фріланд та Рекс Тіллерсон обговорили оборону, торгівлю та Україну

  • Голос Америки

Христя Фріланд

Міністр закордонних справ Канади Христя Фріланд та міністр оборони Харджит Саджан здійснили дводенний візит до США для обговорення ряду питань двосторонніх відносин.

Останнім часом, відносини в сферах торгівлі і безпеки між двома країнами дещо затьмарились, адже адміністрація президента Трампа наполягає на перегляді північноамериканської угоди про вільну торгівлю (NAFTA), а також очікує від країн НАТО підвищення витрат на оборону до 2% ВВП. Для Канади, такі витрати складають трохи менше одного відсотка ВВП, за повідомленнями ЗМІ.

Ці питання, а також Україна стали предметом обговорення під час зустрічі Фріланд та Саджана з держсекретарем США Рексом Тіллерсоном та міністром оборони США Джимом Маттісом.

"​Дякую Тіллерсону та Маттісу за важливе обговорення наших відносин і співпраці над світовими викликами" - твітує Фріланд

Обговорення стосувалось спільних ініціатив безпеки в США, Канаді та по всьому світові. Сторони також обговорили діяльність спільного Північноамериканського командування аерокосмічної оборони (NORAD), НАТО, стан справ в Україні, Венесуелі, Іраку та Сирії, а також проведення контртерористичної операції проти ІДІЛ – йдеться в офіційному повідомленні Держдепу.

Дивіться також: Популістам не вдається заручитися переважною підтримкою на регіональних виборах в Німеччині

Популістам не вдається заручитися переважною підтримкою на регіональних виборах в Німеччині. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:51 0:00

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG