Спеціальні потреби

Американці не поспішають під вінець


Американці не поспішають під вінець

Як показав аналіз останнього перепису населення в США, проведеного у 2010-му році, відсоток одружених осіб зараз низький, як ніколи. Водночас, середній вік першого шлюбу зараз в Америці вищий, ніж будь-коли. Він становить 26,5 років для жінок і 28,7 - для чоловіків.

Проте більшість американців заявляє про намір вступити в шлюб на якомусь етапі свого життя. Хоча на даний момент одружені/заміжні становлять лише 51% дорослого населення США, 72% американців були в шлюбі як мінімум один раз.

Виявлені результати не дозволяють зробити висновок, чи відмовляються американці від шлюбу взагалі, чи просто відкладають його на пізніший період. Проте відсоток дорослих осіб, які ніколи не вступали в шлюб, збільшився з 15% у 1960-му році до 28% сьогодні.

Як показав аналіз, результати сильно варіюють, залежно від расової і класової приналежності. Серед білого населення частка одружених чоловіків і заміжніх жінок складає 55%, серед темношкірого – 31% і серед іспаномовного – 28%.

Впливає на ймовірність вступу в шлюб і рівень освіти. Якщо серед випускників вузів в шлюб вступило 64%, то серед людей, які завершили навчання на рівні середньої школи або раніше, цей показник становить менше 47%. У 1960-му році відмінностей за рівнем освіти не існувало.

За тими ж даними, зі скороченням кількості шлюбів збільшилася ймовірність співжиття людей без оформлення відносин і неповних сімей. Згідно з проведеним у 2010-му році опитуванням, 39% американців вважають шлюб застарілим інститутом. У 70-их роках так думали лише 28% американців.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG