Спеціальні потреби

«Зелений фестиваль» у Вашингтоні викликав небувале зацікавлення


Зелені технології все активніше проникають у побут американців. Чимало екологічно чистих новинок було представлено на 7 щорічному «Зеленому фестивалі» в американській столиці. За 2 дні подію відвідало 30 тисяч людей.

Весільна сукня зроблена з вживаної тканини, як зрештою і весь одяг, продемонстрований на екологічному фестивалі, що відбувся нещодавно у Вашингтоні.

Дизайнер Чері Кваньєн привезла свою колекцію жіночих торбинок і аксесуарів.

«Тканину зі саронгу, чи спідниці, ми використали для пошиття сумки. Зробили щось більш затребуване, оновлене і модне», – пояснює модельєр.

В аграрному павільйоні садівник Пабло Еліот показував як можна захистити рослинки від морозу за допомогою поліестерової тканини. «Це забере хвилину часу», – запевняв садівник .

Кевін Данер, співзасновник фестивалю, розповідає:

«Ми запросили 200 промовців, організували 300 експозицій, аби довести громадськості, що екологічно чиста економіка існує. Ми хочемо заохотити людей дізнатися про щось нове… про нову компанію чи організацію».

Понад 30 тисяч людей відвідали фестиваль. Організатори події пояснюють таке небувале зацікавлення тим, що американці хочуть знати більше про екологічно чисті товари і технології, які з’являються на ринку.

Відвідувач Мо Канінґем шукає свіжі ідеї для ремонту власного будинку. Він каже:

«Ми завжди були зацікавлені в захисті довкілля і намагаємося бути раціональнішими, наприклад, краще утеплити будинок».

У підприємця Кена Такера є кілька ідей для Мо.

«Цей продукт називається «гітлок соя». Близько 20 відсотків нафтохімічних складників у ньому замінені соєвим маслом. Ця поліуретанова піна зменшить витрати на електроенергію на 50 відсотків», – пояснює експонент.

Інший підприємець Аакаш Матур
демонструє відвідувачам свій винахід – пляшку для води з вмонтованим очисним фільтром.

«Це чудова заміна пластмасових пляшок, що, як ви знаєте, шкодять довкіллю», – пояснює винахідник.
Він каже, що його пляшка замінить 200 одноразових пляшок. Відвідувачам ця ідея подобається.

«Я вважаю, що люди розгублюються, коли їм кажуть про те, що треба змінювати звички. Не всі розуміють, що маленькі кроки можуть принести великі зміни», – зазначає
Пунам Ша.

Адже якщо кожен з нас змінить хоча б одну чи дві звички за рік – у нас з’явиться шанс врятувати планету.
Інше за темою

XS
SM
MD
LG