Спеціальні потреби

У Республіканській партії США заявили, що хакери не отримали доступ до її даних - Кремль заперечив причетність


Американське видання The Washington Post повідомило, посилаючись на анонімні джерела, про злам комп'ютерних системи Національного комітету Республіканської партії (НКРП) російськими урядовими хакерами. Це сталось минулого тижня.

Хакери, повідомляє видання, були частиною угрупування, відомого як APT 29 або Cozy Bear.

Угруповання було пов'язана з російською Службою зовнішньої розвідки. Раніше його звинувачували у зламі систем Національного комітету Демократичної партії в 2016 році, а також в кібератаці на компанію SolarWinds, що дозволило зловмисникам проникнути в мережі дев'яти урядових відомств США, відзначає видання.

У Кремлі відкинули причетність до події. Речник президента Росії заявив, що не володіє інформацією про інцидент, але до офіційної Москви, він стосунку не має.

Чи вдалося хакерам отримати доступ або викрасти дані, невідомо.

Як повідомляє американське видання The Hill, у Республіканській партії визнали, що один із підрядників став жертвою хакерської атаки, але заперечили, що зловмисникам вдалось отримати доступ до систем НКРП. Як повідомляє видання, представники партії заявили, що перевірка проведена спільно із компанією Microsoft дійшла висновку, що дані НКРП не потрапили до зловмисників.

У партії повідомили, що продовжують співпрацю із правоохоронцями США та компанією Microsoft.

Припускають, що хакери зламали системи НКРП через компанію Synnex, що базується у Фрімонті (Каліфорнія), повідомила газета.

У статті Використано матеріали видання The Washington Post, The Hill, Bloomgerg.

Дивіться також: У Техасі кур’єру із доставки піци подарували авто після того, як його машину спалили зловмисники

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG