Спеціальні потреби

Місія МВФ завершила роботу в Україні


За підсумками роботи місії буде опрацьовано план попередніх умов для України.

В період з 10 по 18 травня Київ відвідала місія Міжнародного валютного фонду (МВФ) з метою продовження обговорення другого перегляду в рамках програми розширеного фінансування (EFF).

У середу, після закінчення візиту, голова місії Рон ван Руден заявив, що досягнуто згоди на рівні експертів з представниками органів влади стосовно заходів, які є необхідними для завершення другого перегляду в рамках програми розширеного фінансування.

Ці домовленості мають бути затверджені керівництвом МВФ і Радою виконавчих директорів Міжнародного валютного фонду.

«Перебуваючи у складних умовах, Україна за останній рік досягла значного прогресу у відновленні економічної стабільності. Неухильне виконання структурних та інституційних реформ наразі є критично важливим для перетворення нещодавно досягнутого підйому на стабільне і суттєве зростання, а непохитна рішучість у боротьбі з корупцією постає «лакмусовим папірцем» здатності уряду зберегти широку внутрішню і міжнародну підтримку своєї політики», - йдеться у заяві Рона ван Рудена.

Голова місії вказав на важлість зміцнення владою зусиль для закріплення фіскальної і фінансової стабільності, рішучого підвищення прозорості і забезпечення верховенства права, а також для реформування великого і неефективного сектору державних підприємств.

«Реалізація рішучих заходів в цих сферах прокладе шлях для винесення результатів перегляду на Раду виконавчих директорів МВФ, що очікується в липні 2016 року», - наголосив Рон ван Руден.

Нагадаємо, рейтингове агентство Moody's спрогнозувало, що Україна до кінця червня отримає третій транш кредиту від Міжнародного валютного фонду у розмірі $1,7 млрд.

Міністерство фінансів України очікує, що Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалить рішення про надання третього траншу Україні в червні.

Дивіться також: Ось чому експерти вважають, що Захід добре відповів Росії на агресію проти України

Показати коментарі (2)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG