Спеціальні потреби

Кращі інвестиційні перспективи України


Ось чому в Україні можна очікувати інвестиційного буму. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:18 0:00

Ось чому в Україні можна очікувати інвестиційного буму. Відео

Цього року Україну може очікувати інвестиційний бум. Принаймні такі сподівання висловлюють фінансисти. Американська державна корпорація ОПІК фіксує значне підвищення інтересу до капіталовкладень в українську економіку – її керівництво очікує збільшення власного інвестиційного портфелю вдвічі.

Аграрний сектор, енергоефективність і транспорт. Найбільш привабливі сфери для інвестицій в українську економіку. Урядовці намагаються залучити фінансові ресурси саме в ці сфери. Банки і міжнародні кредитні організації готові підтримати перспективні проекти.

Говорить Стівен Фішер із Сітібанк Україна:

«Ми думаємо, що нині дуже важливо підвищити інтерес до інвестиційних можливостей України. Саме тому міжнародні фінансові інституції, банки і кредитні агенції сьогодні намагаються краще зрозуміти потреби і об’єднати зусилля приватних компаній і уряду, щоб пришвидшити цей процес».

Американська державна корпорація ОПІК з оптимізмом дивиться на перспективи інвестицій в українську економіку.

Директор ОПІК (США) Джон Дідюк каже:

«Після інвестиційного форуму у Вашингтоні ми бачимо суттєве збільшення інтересу до українського ринку. До нас звертаються американські компанії, які хочуть отримати фінансування на розширення свого бізнесу в Україні, або розпочати тут нові інвестиційні проекти. Ми зараз розглядаємо підтримку проектів у вітрогенерації на заході та південному сході країни, декілька проектів спорудження портової інфраструктури на Чорному морі. ОПІК вивчає можливість надання позичок невеликим підприємствам в агросекторі та проектам енергозбереження. Маємо потужний портфель заявок. Якщо всі проекти почнуть працювати, а я дивлюся на це з оптімізмом, наша присутність в Україні збільшиться вдвічі».

Фінансисти кажуть – умови для іноземних інвестицій в Україні дійсно покращуються.

«Уряду вдалося реструктурувати зовнішній борг. Це значне досягнення. Реформи йдуть, кредитний рейтинг країни підвищено (із ССС до В-). Тобто, ми бачимо рух у правильному напрямку. Звичайно, належить зробити ще більше. Але можливості для інвестицій з’являються. Якщо підійти до цього креативно, діяти єдиною командою, можна досягти прогресу. Я очікую, що цього року ми почуємо про нові інвестиції та успішні фінансові угоди».

Дивіться також: Попереду важливий етап виборчої кампанії у США, і ось що треба знати

Попереду важливий етап виборчої кампанії у США, і ось що треба знати. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:12 0:00

XS
SM
MD
LG