Спеціальні потреби

Ескалація конфлікту на кордоні Ізраїлю та сектора Газа


З ескалацією затяжного конфлікту, десятки ракет було випущено з сектора Газа на південь Ізраїлю, внаслідок чого низка осіб отримала поранення. Втім, ізраїльські військові літаки обстріляли сектор Газа у результаті чого загинуло четверо бойовиків.

За повідомленням військового командування Ізраїлю, щонайменше 68 ракет і мінометних снарядів уразили південну територію Ізраїлю в середу, пошкодивши будинки і поранивши кількох іноземних робітників, які працювали на полі поблизу кордону з Газою.

У повідомленні зазначається, що обстріли почалися у вівторок увечері коли кілька ракет влучили в об’єкти на ізраїльській території. Як запобіжний захід, ізраїльські власті закрили школи в районі кордону.

Ізраїль здійснив ряд відплатних повітряних ударів по Газі у вівторок ввечері і в середу, внаслідок яких загинули чотири палестинці, в тому числі три члени войовничого угрупування Гамас, яке контролює сектор Газа. Кілька палестинців отримали поранення.

Гамас та угруповання «Комітети народного опору» взяли на себе відповідальність за ракетний обстріл Ізраїлю, заявивши, що атаки були відповіддю на агресію Ізраїлю.
XS
SM
MD
LG