Спеціальні потреби

Нетаньягу різко відповів на американську критику


Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу

Прем’єр-міністр Ізраїлю Беньямін Нетаньягу сказав, що особисті випади проти нього з боку Сполучених Штатів – наслідок того, що він «захищає Ізраїль» та інтереси його національної безпеки.

З цими словами Нетаньягу звернувся до ізраїльського парламенту через кілька годин після того, як журнал The Atlantic процитував неназваного американського посадовця, який назвав прем’єр-міністра «боягузом» за його політику щодо врегулювання конфлікту.

Ізраїльський лідер каже, що він не готовий іти на поступки, які загрожуватимуть його державі. У вівторок Нетаньягу обстоював своє рішення прискорити спорудження тисячі будинків для поселенців у Східному Єрусалимі.

«На заваді миру стоять не нові будинки в ізраїльській частині Єрусалима. Його віддаляє критиканство. Ви повинні розуміти, що більшість жителів Єрусалиму, понад 300 тисяч, живуть у цих районах – Гіло, Рамот, Пісгат Зеев, Гар Гома. Чого ж ви очікуєте? Що вони не житимуть там за умов мирної угоди? Тому ці твердження, які відірвані від реальності, віддаляють від реальності палестинців. Вони живлять фальшиві надії, а отже, ще більше віддаляють мир».

США вкотре закликали Ізраїль утриматися від розширення поселень, назвавши це перешкодою на шляху до миру. Влада Палестинської автономії звинуватила Ізраїль у «злочинах», які караються згідно з міжнародним законодавством.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG