Актуально
- Голос Америки
НАТО: розміщення нової ядерної зброї в Європі не передбачається

Країни-члени НАТО, скоріш за все не будуть розміщувати нову ядерну зброю в Європі у відповідь на порушення Росією договору про контроль над ядерним озброєнням, наголосив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ у своєму виступі в середу.
"Я не думаю, що європейські союзники розмістять більше ядерної зброї у відповідь", - наголосив очільник НАТО.
Про порушення Росією Договору заявляли НАТО та країни Заходу.
Вашингтон збирається вийти з Договору, незважаючи на застереження Росії та деяких Європейських країн. Про це заявив радник з національної безпеки США Джон Болтон спілкуючись з пресою після зустрічі з президентом Росії Путіним.
Очільник НАТО також наголосив, що США повною мірою дотримувались вимог Договору про ліквідацію ракет середньої та малої дальності від 1987 року (INF) і що рішення Росії з розробки балістичних ракет SSC-8 означало, що договір перестав бути "ефективним".
"Ми не можемо мати угоду між двома сторонами, яку поважає лише одна зі сторін ... Росія має виконувати угоду ... прозоро та достовірно", - наголосив Столтенберґ.
Дивіться також: Час-Тайм. Заяви Джона Болтона в Москві - головне
Всі новини дня
Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео
За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.
Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео
Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео
В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.
У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео
У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.
$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео
Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.
Facebook Forum