Спеціальні потреби

Джеймс Ґандольфіні, зірка «Клану Сопрано», помер у Римі


Джеймс Ґандольфіні
Американський актор Джеймс Ґандольфіні, який отримав найбільшу популярність за роль боса мафії Тоні Сопрано в популярному серіалі «Клан Сопрано» (The Sopranos) телекомпанії НВО, помер у Римі, де перебував у відпустці.

Як повідомила речниця НВО, ймовірною причиною смерті 51-річного артиста став серцевий напад.

Кар'єра Ґандольфіні почалася в одному з бродвейських театрів, де в 1992 році він дебютував у виставі Теннессі Вільямса «Трамвай “Бажання”».

У ролі Тоні Сопрано Ґандольфіні вдалося вперше створити образ бандита з людським обличчям.

Його персонаж міг вбивати своїх ворогів власними руками, але в той же час був схильний до нападів паніки. Тоні Сопрано любив свою дружину Кармелу, був турботливим батьком, але також підтримував кілька позашлюбних зв'язків.

Він регулярно відвідував психотерапевта, який намагався допомогти йому справитися зі своїми страхами і проблемами у відносинах з матір'ю.

Робота в «Клані Сопрано» принесла Ґандольфіні три премії «Еммі». Після завершення телесеріалу в червні 2007 року він знявся в декількох кінофільмах, в тому числі трилері «Мета номер один» (Zero Dark Thirty) і комедії «Неймовірний Берт Вондерстоун» (The Incredible Burt Wonderstone).

Перед смертю Ґандольфіні працював над роллю в майбутньому серіалі «Кримінальне правосуддя» (Criminal Justice) телекомпанії НВО.

«Ми всі відчуваємо шок і невимовну печаль у зв'язку з втратою дорогого члена нашої сім'ї, - йдеться в заяві телекомпанії. - Він був особливою особистістю, великим талантом і - що ще більш важливо - ввічливим і люблячим чоловіком, який з однаковою повагою ставився до всіх людей, незалежно від їхньої посади чи титулу».

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG