Спеціальні потреби

Нові обставини смерті актриси Наталі Вуд?


Згідно з новим звітом, оприлюдненим офісом судового слідчого округу Лос-Анджелес, деякі синці і подряпини, виявлені на тілі актриси Наталі Вуд, з'явилися до того, як вона потонула у водах Тихого океану понад 30 років тому.

Нагадаємо, 43-річна Вуд загинула у листопаді 1981 року під час подорожі на яхті біля узбережжя південної Каліфорнії. Разом з нею були її чоловік актор Роберт Ваґнер, колега-актор Крістофер Волкен та капітан судна. За підсумками першого розслідування, смерть Вуд була визнана нещасним випадком.

Нові обставини у справі розкрилися у зв'язку з відновленням розслідування смерті акторки у 2011 році. Минулого року, офіційна причина смерті Вуд була змінена зі "випадкового утоплення" на "утоплення та інші невстановлені фактори". Деталей не було подано.

Слідчі відмовляються коментувати будь-які нові докази, які можливо були виявлені. Проте, вони зазначили, що не підозрюють ні Ваґнера, ні Валкена у причетності до смерті Вуд.

Наталі Вуд – народжена у Каліфорнії американська актриса. Вона, в основному, відома ролями у фільмах "Вестсайдська історія", "Пишність у траві" і "Бунтар без причини".
XS
SM
MD
LG