Спеціальні потреби

В Кенії - національна жалоба за жертвами теракту в Найробі


Президент Кенії Угуру Кеньятта
В Кенії розпочалася національна жалоба за жертвами нападу на торговельний центр у Найробі минулого суботи. Сили безпеки перебувають на місці теракту і шукають тіла під руїнами поверхів будівлі, що обвалилася в ході протистояння.

У середу білий дим підносився над центром, на який чотири дні тому бойовики-ісламісти скоїла напад.

Президент Кенії Угуру Кеньятта виступив із заявою на телебаченні, в якій запевнив, що відповідальним за напад на торговельний центр “завдано поразки”. Він назвав їх «боягузами», яких буде притягнуто до відповідальності, разом з їхніми спільниками.

Кеннятта сказав, що від початку операції сил безпеки зі знешкодження нападників п’ятьох із них було вбито, а ще 11 заарештовано, і вони перебувають у в’язниці.

Він також уточнив дані щодо кількості постраждалих внаслідок теракту. Він зазначив, що у торговельному центрі Westgate постраждало 240 людей. 61 цивільна особа загинула під час нападу. Шестеро представників кенійських сил безпеки заплатили життям за перемогу над злочинцями”.

Президент не підтвердив повідомлень, що серед нападників на торговельний центр були американські та британський громадяни.
XS
SM
MD
LG