Спеціальні потреби

Керрі: Іран має обмежений час для розмов на тему своєї ядерної програми


Державний секретар США Джон Керрі заявив, що існує обмежений час для переговорів з Іраном з приводу його спірної ядерної програми. Він сказав це під час розмов у понеділок в Ер-Ріяді з міністром закордонних справ Саудівської Аравії принцом Саудом аль-Фейсалом , який погодився з цим, що «переговори не можуть тривати у нескінченність».

Керрі також зустрічається в понеділок з палестинським президентом Махмудом Аббасом. Через два тижні держсекретар супроводжуватиме президента Барака Обаму в подорожі до Ізраїлю.

Зустрічі в Саудівській Аравії є частиною першої подорожі Керрі за кордон як державного секретаря. Він ще зробить зупинки в Об’єднаних Арабських Еміратах і Катарі.

В неділю у Каїрі держсекретар Керрі заявив, що США постачать Єгипту екстрену допомогу на суму 190 мільйонів доларів яка буде частиною більшого пакету на 450 мільйонів доларів, метою якого є сприяння важливим економічним реформам. Президент Єгипту Мухамед Мурсі запевнив, що його уряд запровадить політичні й економічні реформи, щоб стабілізувати поділену країну.

Раніше Керрі відвідав Великобританію, Німеччину, Францію, Італію і Туреччину.
XS
SM
MD
LG