Спеціальні потреби

В уряді США розповіли, як носити маску, щоб зменшити ризик заразитись COVID-19 на понад 90%


На фото: грудень 2020-го року, новообраний президент США Джо Байден отримує вакцину від COVID-19. Байден, як видається, має дві маски на обличчі

Носіння маски із тканини над тришаровою медичною маскою може значно зменшити поширення COVID-19. На це вказує нове дослідження, яке у середу оприлюднили Центри контролю та профілактики захворювань США. Урядова агенція повідомила, що носіння двох масок, медичної маски, яка тісно прилягає до обличчя дозволяє посили захист. Дослідження урядової агенції фокусувалось на способах покращення прилягання маск до обличчя.

"Проведені експертименти вказують, як важливо, щоб маска щільно прилягала для збільшення її ефективності. Існують численні прості способи досягнути кращого прилягання з метою уповільнення поширення COVID-19", - йдеться у матеріалі на сайті урядової установи.

З приводу носіння маски із тканини над медичною маскою для покращення прилягання відзначається: "На основі експериментів, які вимірювали фільтраційну ефективність різних масок із тканин та медичної маски, було встановлено, що краще прилягання шляхом поєднання цих двох типів масок, а саме носіння маски із тканини над медичною маскою, може зменшити контакт особи із вірусом на понад 90%".

"Центри контролю та профілактики захворювань оприлюднили оновлені вказівки щодо прилягання масок та носіння двох масок, щоб покращити захист себе на людей довкола.

1) переконайтесь, що маска тісно прилягає до вашого обличчя.

2) обирайте маску з кількома шарами, щоб не допустити поширення ваших власних часток назовні та не пустити части ззвоні", - твітує сьогодні конгресмен-демократ Майк Квіглі.

Дивіться також: У Facebook та Instagram зачищають фейкові новини про вакцини

У Facebook та Instagram зачищають фейкові новини про вакцини. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:13 0:00

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG