Спеціальні потреби

Ось як Клінтон та Трамп одночасно втрачають підтримку виборців, але перемагає Гілларі


Показники підтримки кожного впали на 5% у порівнянні з результатами минулого місяця

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон випереджає свого конкурента, республіканця ДональдаТрампа на 5%. При цьому загальні рейтинги обох кандидатів президенти США падають – такими є результати нового опитування, проведеного організацією Public Policy Polling (PPP).

Серед загалом чотирьох кандидатів у президенти (у виборах бере участь кандидат від "зелених" Джилл Стейн та "лібертаріанець" Гарі Джонсон), представниця демократів перебуває попереду з показником 42%, а її суперник з Республіканської партії отримує 37%. При цьому представники Лібертаріанської та Зеленої партій США набирають 4% та 1% відповідно.

Обидва претенденти на президентське крісло мають низький рівень довіри. Показники підтримки кожного впали на 5% у порівнянні з результатами минулого місяця. Кількість виборців, які ще не визначилися, зросла з 5% минулого місяця до 9%.

Коли громадяни вважають, що обрані представники не мають хороших людьских якостей, або опікуються лише власними інтересами, що корупція влади це правило, а не виключення - відбуваються повстання
Джордж Нетеркатт

Нгадаємо, інше опитування громадської думки, проведене минулого тижня, вказувало на 13%-й відрив Клінтон.

Раніше колишній конгресмен США від Республіканської партії. Джордж Нетеркатт попередив, що довіра американців до уряду США зазнає удару через розчарування кандидатами у президенти та політичною системою загалом.

"Коли громадяни вважають, що обрані представники не мають хороших людських якостей, або опікуються лише власними інтересами, що корупція влади це правило, а не виключення - відбуваються повстання", - попередив політик.

Дивіться також: Ось як у расизмі звинувачують один одного Трамп та Клінтон

Ось як у расизмі звинувачують один одного Трамп та Клінтон. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:32 0:00

Показати коментарі (2)

Цей форум було закрито

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG