Спеціальні потреби

Актуально

Україна, США та ще 16 країн засудили «посилення переслідувань» журналістів у Росії

Фото: Поліція затримує учасницю протесту за свободу ЗМІ, Москва, серпень 2021 року

Група «Коаліція за свободу засобів інформації», яка складається з 18 країн, висловила «глибоке занепокоєння» щодо того, що російський уряд «посилює переслідування незалежних журналістів та засобів інформації».

У заяві йдеться, що «свобода ЗМІ є життєво важливою для ефективного функціонування вільних і відкритих суспільств і є важливою для захисту прав людини та основних свобод». Російську владу автори заяви звинувачують у дедалі більших репресіях проти незалежних засобів інформації, груп громадянського суспільства, правозахисників та інших людей через використання закону про «небажаних» осіб чи групи, а також закон про так званих «іноземних агентів».

Заяву, опубліковану 28 жовтня, підписали США, Велика Британія, Україна та Північна Македонія, а також Австралія, Канада, Чехія, Данія, Франція, Німеччина, Греція, Ісландія, Латвія, Литва, Нідерланди, Нова Зеландія, Словаччина та Словенія.

Передрук з "Радіо Свобода"

Дивіться також: Студія Вашингтон. Президент Джо Байден вирушив до Європи

Студія Вашингтон. Президент Джо Байден вирушив до Європи
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:00 0:00

Всі новини дня

Делегація Палати представників Конгресу США - з візитом в Україні. Подробиці від конгресмена Фіцпатрика. Відео

Делегація Палати представників Конгресу США перебуває із візитом в Україні. Головною метою цього візиту є оборонна підтримка. Катерина Лісунова спілкувався із одним із членів делегації, конгресменом-республіканцем Браяном Фіцпатриком.

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео

Курс гривні - що відбувається та чого чекати далі? Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:43 0:00

В воєнних умовах жорстке регулювання курсу дозволило уникнути масштабної кризи в Україні, говорять оглядачі, але і змусило українців згадати що таке чорний ринок валюти. Чого очікувати для гривні і що криється за зростанням курсу рубля - пояснюють аналітики.

Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси. Відео

Протистояння в Чорному морі на тлі загрози продовольчої кризи в світі набирає обертів. Країни Заходу розмірковують над тим, як створити безпечний коридор, щоб розблокувати порт Одеси і вивезти українське зерно.

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео

Підсумки форуму в Давосі для України. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:15 0:00

Вплив неспровокованої та невиправданої війни Росії проти України на світову економіку, спричинення нею глобальної продовольчої кризи та шляхи припинення російської агресії були головними темами на цьогорічному економічному форумі в Давосі, який у четвер завершив свою роботу.

«Я їду додому». Чому українці повертаються додому – історія блогерки з Запоріжжя. Відео

Чому українці повертаються додому навіть попри продовження повітряних тривог й загрози обстрілів чи захоплення територій - блогерка Катерина Маркова, яка нещодавно повернулась із Тернопільщини до рідного Запоріжжя, розповіла Марії Прус.

Більше

XS
SM
MD
LG