Спеціальні потреби

У Росії після цькувань наклав на себе руки 18-річний юнак, який вимагав повернути Крим


Влад Колесников

У місті Жигулівськ Самарської області в Росії наклав на себе руки 18-річний Влад Колесников. Його ім’я стало відоме в червні 2015 року, коли Влад прийшов на заняття у футболці з українським прапором і написом «Повернути Крим!» Тоді ж він вивісив у Подольську, де навчався, антивоєнне гасло.

Після цього інциденту Влад був відрахований із технікуму, ним зацікавилися спецслужби.

Про Влада Колесникова писали російські і міжнародні засоби інформації. Колесников вів популярний блог і брав участь у кількох опозиційних групах у Facebook. У Жигулівську Влад не мав підтримки з боку родичів і нарікав на цькування від однолітків.

«Відносини з людьми просто жах – вже обіцяли побити, кидали в мене бруд і сніжки, постійні образи і штовхання ліктями в коридорах. Мені не можна звертатися в поліцію (ті ще влітку дали зрозуміти, що мені не допомагатимуть і, процитую, «сам би тобі в морду дав за такі речі»). Відчайдушно шукаю, куди можна виїхати», – писав він у листопаді кореспонденту Радіо Свобода.

23 грудня Влад Колесников вжив смертельну дозу ліків. Поліція повідомила кореспондентові Радіо Свобода, що врятувати хлопця не вдалося.

Владислав Колесников

Показати коментарі (7)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG