Спеціальні потреби

США видворяють двох кубинських дипломатів при ООН. У Держдепі згадали "зазіхання на національну безпеку".


США продовжують розслідування щодо дипломатів, які можуть "зловживати привілеєм проживання у США"

Державний департамент США наказав двом кубинським делегатам до Організації Об'єднаних Націй покинути Сполучені Штати. Про це йдеться у заяві на сайті Державного департаменту США.

Як відзначається, кубинські дипломати, чиї імена не називаються, "зловживали своїм привілеєм проживання у США" і намагалися "проводити операції з впливу проти Сполучених Штатів".

США також ухвалили рішення обмежити свободу пересування делегатів Куби до ООН,

"На додаток до вимог покинути країну, подорожі всередині США усіх членів постійного місії Куби у Організації Об'єднаних відтепер будуть обмежені територією острову Мангеттен", - йдеться у заяві.

Заява Держдепу також відзначає, що США продовжують розслідування щодо дипломатів, які можуть "зловживати привілеєм проживання у США".

Речниця Державного департаменту США заявила у Twitter, що США серйозно ставляться до всіх зазіхань на національну безпеку країни.


Коментуючи рішення Державного департаменту США, міністр закордонних справ Куби Бруно Родрігез заявив, що метою вигнання дипломатів є "провокація нисхідної дипломатичної спіралі, яка призведе до закриття посольств обох країн та подальшого посилення руйнівного торговльеного ембарго США до Куби".

Дивіться також: Представники Конгресу висловили занепокоєння можливими поступками з боку України

Facebook Forum

XS
SM
MD
LG