Спеціальні потреби

Актуально

Більше 100 країн обіцяють припинити вирубування лісів до 2030 року

Фото: Вирубування лісів в Конго

Одним з найбільших досягнень світового кліматичного саміту в Глазго називають обіцянку лідерів 105 країн припинити вирубування лісів до 2030 року.

На території цих країн знаходяться 86% світових лісів. Серед підписантів Бразилія, де знаходиться переважна частина джунглів Амазонії, а також Конго та Індонезія.

Декларація "допоможе світові досягнути нашої спільної мети і зупинити втрату природних лісів", - заявив президент США Джо Байден. Він висловив переконання, що приватний сектор економіки має усвідомити ціну вирубки лісів для довкілля.

Щоб сприяти інвестиціям у зелені технології, у вівторок США оголосили дві ініціативи приватного сектору в цій сфері. Зокрема, про створення Консорціуму з фінансових ризиків лісової сфери, який виявляв би і зменшував інвестиції у діяльність, що шкодить довкіллю.

"Інвестиції часто пов'язані з діяльністю, що призводить до вирубки лісів і погіршення якості земель у світі", - йдеться у повідомленні Держдепу щодо створення консорціуму.

В Держдепі США також оголосили про створення Лісового інвестиційного клубу, покликаного залучати інвестиції до відновлення лісів те зеленої інфраструктури. Серед учасників клубу - корпорації, фінансові компанії та урядові установи США, включаючи Apple, BTG Pactual Timberland Investment Group, Conservation International, Convergence Finance, Корпорацію з міжнародних приватних інвестицій США, Агентство з міжанродного розвитку США, тощо.

Дивіться також: Студія Вашингтон. Головні заклики на кліматичній конференції у Ґлазґо

Студія Вашингтон. Головні заклики на кліматичній конференції у Ґлазґо
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:00 0:00

Всі новини дня

Росія змінює воєнну стратегію: як Україні та Заходу на це відповідати – думки західних експертів. Відео

За інформацією західних експертів та аналітиків, наступ Росії в Україні втратив темпи – російським силам не вдалось досягнути поставлених навесні цілей своєї повномасштабної війни проти України.

Як буде, ймовірно, розпадатися РФ: аналіз американського дослідника Януша Бугайські. Відео

Високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам - міністр аграрної політики України. Відео

В повному обсязі продовольчу кризу через війну Росії проти України світ відчує в середині літа. При чому високу ціну за кремлівську агресію доведеться платити всім країнам, попереджає міністр аграрної політики України Микола Сольський.

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Відео

У Раді Безпеки ООН відбулися дебати щодо впливу конфліктів на продовольчу безпеку. Захід, за головування Держсекретаря Блінкена, був ініційований Постійним представництвом США при ООН.

$40 мільярдів допомоги для України. Подробиці, реакції з Конгресу та Білого Дому. Відео

Сенат схвалив законопроект, який передбачає 40 мільярдів доларів допомоги Україні. Наразі документ пішов на підпис до президента Байдена. Київ отримає посолку США – Сенат затвердив на посаді голови американської дипмісії в Україні Бріджит Брінк.

Більше

XS
SM
MD
LG