Спеціальні потреби

Луценка та його водія допитали


Луценка та його водія допитали

Розгляд справи Луценка близький до завершення. У понеділок в Печерському суді почали допит підсудних – колишнього міністра внутрішніх справ та його водія. Обидва підсудні впевнені, що діяли в межах закону.

«Я чесно працював і нічого не крав», – заявив у суді Леонід Приступлюк, який працював водієм у Юрія Луценка. Його, як і екс-міністра внутрішніх справ, звинувачують у розкраданні державного майна та перевищенні службових повноважень.

Леонід Приступлюк зазначив, що не погоджується з інкримінованими йому обвинуваченнями. Він заявив, що до міністерства його працевлаштували законно. Підсудний зауважив, що деякі матеріали справи фальшиві, зокрема його заява про прийом на роботу. «Я писав все від руки», сказав Леонід Приступлюк. Щодо змови із екс-міністром, колишній водій зауважив, що він не був частиною родини Юрія Луценка, як повідомляє прокуратура.

«У нас був великий віковий бар’єр – я старший, він молодший. Те, що ми сім’ями дружили – я розлучений. Як ми могли сім’ями дружити – теж незрозуміло», сказав Леонід Приступлюк. Також колишній водій зазначив, що не звертався до міністра Юрія Луценка із питаннями про зарахування стажу та квартири. Проте, екс-міністр прописався в цій квартирі після приватизації, за словами Приступлюка, для того, щоб необхідна кореспонденція приходила на цю адресу.

Заперечив дружні стосунки із своїм водієм і екс-міністр Юрій Луценко. Він заявив, що їх пов’язували лише службові відносини. «Для Приступлюка я завжди був Юрієм Віталійовичем, дружина – Іриною Степанівною», – сказав екс-міністр. Юрій Луценко зазначив, що підписував накази, які стосувалися його водія, без усвідомлення, що такі документи є злочинними. «Для чого тоді бюджет оплачує 3800 працівників Центрального апарату МВС?», обурився екс-міністр, пояснивши, що не мав часу перевіряти усі документи, які подавали йому на підпис. Щодо реєстрації у квартирі Приступлюка, Юрій Луценко пояснив це метою безпеки. За словами екс-міністра, таким чином він хотів вберегти сім’ю від «погроз ображених та судових повісток». На той час, за свідченням Луценка, йому погрожували представники Партії регіонів.

Загалом, Юрій Луценко вчергове заявив, що справа проти нього «відверто сфальсифікована». «Ніяких доказів моїх незаконних дій слідство не надало», – зазначив екс-міністр.

У вівторок допитувати Юрія Луценка будуть прокурори.

XS
SM
MD
LG