Спеціальні потреби

США погодили продаж Литві 6 гелікоптерів UH-60M Black Hawk та устаткування до них загальною вартістю 380 мільйонів доларів


Сайт Управління військового співробітництва Міноборони США повідомляє, що Державний департамент США погодив продаж Литві 6 гелікоптерів UH-60M Black Hawk та пов'язаного устаткування загальною вартістю 380 мільйонів доларів. Відзначається, що Литва зробила запит про придбання гелікоптерів у стандарнтій американській комплектації з визначеним унікальним устаткуванням та устаткуванням наданим урядом.

"Пропонований продаж підтримає закордонну політику та національну безпеку США, бо допомігши покращити безпеку союзника по НАТО, що я важливим для забезпечення миру та стабільності у Європі", - відзначає повідомлення Управління військового співробітництва міноборони США.

У червні Державний департамент США схвалив можливий продаж уряду України до 16-ти патрульних катерів Mark VI та пов'язаного устаткування на загальну суму у 600 мільйонів доларів. Про відповідне рішення повдіомлено Конгресу США.

Дивіться також: 53,6 млн тон електронних відходів було утворено у світі у 2019 році - звіт

Facebook Forum

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG