Спеціальні потреби

Мафіозного "Хрещеного батька" побачили в обкладинці TIME з Трампом


В обкладинці американського журналу TIME, який назвав новообраного президента США Дональда Трампа "людиною року", побачили спробу уподобити політика персонажу фільму "Хрещений батько" дона Віто Корлеоне.

Медіа використовують естетичні прийоми, щоб подати Обаму, як історичну фігуру, а Трампа - як гангстера
Бен Шапіро, консервативний оглядач

Паралель побачив популярний американський консервативний оглядач та письменник Бен Шапіро, який протягом виборчої кампанії критично ставився до Трампа.

Проаналізувавши декілька обкладинок TIME з "людиною року" різних років Шапіро представив результати свого дослідження у статті на Daily Wire.

"Медіа використовують естетичні прийоми, щоб подати Обаму, як історичну фігуру, а Трампа - як гангстера", - твітує Шапіро.

"Ось вам Обама 2008-го року, а ось малюнок, який імітувала обкладинка", - пише Шапіро.

"А ось обкладинка з Обамою 2012-го року, і картина з Джоном Кеннеді, яку ця обкладинка імітувала", - продовжив Шапіро.

"Ну і нарешті - Трамп та кадр з фільму, який ця обкладинка імітує", - поділився відкриттям Шапіро.

Прикметно, що навіть прихильники Дональда Трампа використовують прізвисько "Дон" щодо новообраного президента.

Сам Трамп на своїй сторінці у Facebook назвав титул "людини року" від TIME "честю" та подякував виданню.

При цьому ще 3 роки тому мільярдер розгромив ідею рейтинів найвпливовіших людей цього видання.

"Рейтинг 100 найвпливовіших людей видання Time це ніщо. Цей журнал, як і Newsweek незабаром загнеться. Поганий рейтинг!", - твітував Трамп у 2013-му.

Дивіться також: Америка після виборів: У Нью-Йорку активісти вимагають перерахунку голосів а Трамп закінчує визначатися з адміністрацією

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

XS
SM
MD
LG