Спеціальні потреби

США розглядають можливість зменшення тарифів на імпорт взуття


Сьогодні деякі законодавці закликають переглянути угоду Транс-Тихоокеанського Партнерства про вільну торгівлю між США та країнами Азії, яка могла б зменшити тарифи на імпорт взуття у США.

Втім, деякі законодавці виступають проти зниження тарифів на імпорт взуття з країн з низькою оплатою праці. Конгресмен від штату Мейн Майкл Мічаут говорить про необхідність збереження діючих тарифів, які коливаються в межах від 8-ми до 37 відсотків на імпорт взуття з Індонезії, Китаю та інших, щоби покрити урядові субсидії. Втім, чи не найбільше занепокоєння у нього викликає В’єтнам, який наразі веде переговори про приєднання до Транс-Тихоокеанське Партнерства про вільну торгівлю:

«Щоразу, коли ведуться переговори про торгівлю, я запитую себе, що ми знаємо про країни, які беруть участь у переговорному процесі? Їм це вигідно задля навколишнього середовища, для збереження робочих місць чи, маніпуляцій з їх валютою? Тобто, де гарантії, що ми всі ведемо чесну гру?», - говорить конгресмен-демократ Майкл Мічауд.

«Де гарантії, що ми всі ведемо чесну гру?»,
Майкл Мічауд, конгресмен США

У штаті Мейн, який і представляє Майкл Мічауд, працює три заводи з виготовлення спортивного взуття «New Balance». Сьогодні вони забезпечують роботою майже 900 людей. За словами виконавчого директора Роба ДеМартіні, за однакових умов його компанія все ще може заробляти гроші, виготовляючи 25 відсотків своєї продукції у США, де працівникам платять по 20 доларів на годину а не по 5, які платять працівникам в країнах, що розвиваються:

«Ми не думаємо про зарплати, ми думаємо про довірливі, чесні стосунки. І коли вони існують, навіть якщо оплата праці нам обходиться у 20 разів більше, ми все ще знаємо способи отримання прибутку від виробництва якісного взуття тут, у США», - говорить Роб ДеМартіні.

Втім, без введення тарифів, американські компанії, як «New Balance», найімовірніше, таки змушені будуть продовжувати вивозити виробництво закордон.

Відео - найголовніше

Як працює екіпаж бойового гвинтокрила ЗСУ. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00
XS
SM
MD
LG