Спеціальні потреби

Нова форма олімпійців США викликала скандал


За два тижні до Олімпійських Ігор у Лондоні Сполучені Штати охопив скандал щодо нової форми, яку дизайнер Ральф Лoрен пошив для американської олімпійської збірної.

Громадськість обурило те, що форма, яку одягнуть спортсмени захищаючи кольори своєї країни, виготовлена не в Америці, а в Китаї. Лідер демократичної більшості у Сенаті Гері Рід, коментуючи ситуацію, заявив:

«Я думаю, вони повинні зібрати весь цей одяг в одну купу і підпалити її».

Розлючені також виробники одягу, які працюють на території США. Ліза Дункан – власниця однієї фабрики з пошиття одягу у штаті Техас заявила, що вони готові за два тижні виготовити весь комплект олімпійської форми і навіть подарувати її спортсменам

"Вони повинні зібрати весь цей одяг в одну купу і підпалити її"
Гері Рід, Сенатор США

Національний Олімпійський комітет США у своїй заяві уже наголосив, що на відміну від олімпійських комітетів інших країн, він не фінансується з державного бюджету, і висловив вдячність компанії «Ральф Лoрен» за спонсорську допомогу. НОК США також пообіцяв, що для наступних, зимових олімпійських ігор через два роки, уся олімпійська форма для американської збірної буде виготовлена у Сполучених Штатах.
XS
SM
MD
LG