Спеціальні потреби

Олімпіада у Лондоні надихне британців займатись спортом?


Організатори Олімпійських Ігор в Лондоні кажуть, що короткотермінове економічне пожвавлення та побудова нових спортивних споруд стануть не єдиним спадком Олімпіади. Виступи найкращих атлетів світу, сподіваються вони, надихнуть більше англійців і самим займатися спортом.

«Надихнути покоління» – це новий девіз ігор. Ми плануємо використовувати спортивні споруди для різноманітних спортивних подій по повній програмі».
Пітер Тюдор
Організатори Ігор сподіваються, що новозбудовані спортивні споруди будуть активно використовуватися після Олімпіади – і не лише професійними спортсменами. Нещодавні університетські змагання, що пройшли напередодні Олімпійських ігор, привернули рекордну кількість глядачів. Саме на це і сподіваються організатори Олімпійських ігор в Лондоні. Вони заснували окрему компанію, мета якої – сприяння якомога більш ефективному використанню набутків Олімпіади, в першу чергу – новозбудованих спортивних споруд.

«Надихнути покоління» – це новий девіз ігор. Ми плануємо використовувати спортивні споруди для різноманітних спортивних подій по повній програмі. А також – заохочувати людей, що не мають інтересу до спорту, себе в ньому спробувати», – каже представник компанії «Олімпійський спадок» Пітер Тюдор.

Але дослідники кажуть, що досвід попередніх олімпіад свідчить про те, що в людей не зростає інтерес до спорту. Науковці планують провести нові дослідження після проведення цих Олімпійських ігор в Лондоні. А їх організатори приємно здивовані більшим, ніж очікувалося, інтересом англійців до естафети передачі олімпійського вогню. Вони бачать в цьому обнадійливу ознаку того, що ігри в Лондоні сприятимуть покращенню здоров’я мешканців Великобританії.

Відео - найголовніше

Face to Face. Врятовані обличчя захисників. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:50 0:00
XS
SM
MD
LG