Спеціальні потреби

Мішель Обама випередила Ромні у Twitter-і


Мішель Обама випередила Ромні у Twitter-і
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:37 0:00
Direct link

Мішель Обама випередила Ромні у Twitter-і

Кількість повідомлень в Твіттері під час промови Першої Леді на з’їзді демократів вимірювалась тисячами за хвилину.

Демократи, які зібрались у Шарлотті, щоб номінувати Барака Обаму кандидатом на другий термін у президентському кріслі, пообіцяли, що подія отримає найкраще за всю історію висвітлення у ЗМІ. Так і сталося. Про зібрання активно повідомляли не лише традиційні медійники, але і представники нових, альтернативних ЗМІ.

Яким буде майбутнє ЗМІ, можна було побачити у стінах цього одного з найстаріших у Шарлотті будинків, де розташувався центр альтернативних ЗМІ.

«Показати подію у всій її яскравості за допомогою цифрового контенту та технологій майбутнього – це було надзвичайно цікавим експериментом», - каже директор проекту ППЛ, скорочено від «Піпл» чи «Люди», Брюс Кларк.

Він називає це альтернативним ньюзрумом, в якому працюють ті представники медіа, які чи не мають достатнього фінансування, чи просто не можуть отримати доступу до традиційного медіа-центру при з’їзді демократів.

«Вік цифрових технологій приніс нам можливість знести багато стін та дати доступ до інформації тим, хто не завжди його мав», - говорить він.

Тут, лише за кілька кварталів від місця проведення з’їзду працюють блоґґери, фотографи, твітеряни та незалежні документалісти, як то Тим Ґрант.

«Нові ЗМІ змінили висвітлення з’їзду навіть з точки зору об’єму інформації. Стало можливим відразу виставити у Твіттер все, що ти бачиш - будь-яку фотографію з місця події. Набираєш у Твіттері ключові слова «з’їзд демократів» і відразу щохвилини отримуєш сотні нових повідомлень», - каже Тим.

Після закінчення першого дня з’їзду, таких повідомлень були тисячі. Це - рекордна активність у Твіттері, каже представник компанії Адам Шарп.

Мішель Обама ще не встигла розпочати свою промову, а вже побила рекорд Республіканського з’їзду. Наприкінці її виступу за хвилину з’являлося 28 тисяч нових твітів, а це майже вдвічі більше, ніж під час промови Ромні. І, що цікаве, вдвічі більше, ніж кількість повідомлень, викладених протягом звернення її чоловіка про стан держави раніше цього року.
представник Твіттера Адам Шарп.


Шарп каже, що Твіттер через легкість та доступність для користувачів змінив те, як політики, журналісти та інші представники інформаційного простору спілкуються з аудиторією.

«Ми змінили свій формат від цілодобового новинного циклу до циклу «сто сорок знаків», - каже він.

Режисер Тим Ґрант змінам рад. Він задоволений тією кількістю можливостей, які відкриває світ інтернет-новин, втім, каже, він, є і негативна сторона.

«Зник фільтр. І іноді це заважає, адже буває, що людина не знає, що шукати. У деяких випадках важко визначити, чи можна довіряти джерелу. Але якщо ти хочеш миттєво отримати інформацію, у тебе все під рукою, не треба покладатися лише на обмежену кількість мереж», - зауважує Тим.

Тим часом віднині ці мережі матимуть конкурувати з новими ЗМІ, які можуть донести інформацію до аудиторії, витративши на це лише копійки.

Показати коментарі (2)

Цей форум було закрито
XS
SM
MD
LG