Спеціальні потреби

Поліція Мюнхена нічого не знає про нападників, повідомляє про 8-х жертв, у Меркель - екстрене засідання


Будь-ласка утримайтесь від спекуляцій - це би дуже нам допомогло
Поліція Мюнхена у Twitter

Уряд Німеччини скликав екстрене засідання після того, як в ході збройного нападу на відвідувачів торговельного центру у німецькому було Мюхнені вбито 8-ро осіб. Правоохоронці розшукують трьох нападників озброєних гвинтівками, ситуація лишається невичерпаною. Про це численні західні ЗМІ повідомляють з посиланням на місцеву поліцію.

Ввечері у п'ятницю невідомі відкрили вогонь по відвідувачах торговельного центру Olympia поблизу Олімпійського стадіону у Мюнхені. Напад кваліфікується німецькими правоохоронцями, як "можливий теракт". На момент написання новини, правоохоронці Німеччини заявляли, що абсолютно не володіють інформацією про особи, чи мотиви нападників.

За інформацією "Німецької хвилі" у Берліні скликано надзвичайне засідання уряду країни.

Президент США Барак Обама поспішив пообіцяти Німеччині "усю необхідну підтримку".

На хвилі громадського інтересу до трагічних подій у Мюнхені у соціальних мережах активно поширюються фейкові фотографії, які не мають стосунку до подій у Німеччині.

Добірку фейкової графіки підготовували у First Draft News, об'єднанні експертів, які займаються перевіркою новинних повідомлень.

Деякі коментатори вказали на те, що стрілянина припала на річницю теракту влаштованого 22-го липня 2011-го року Норвежцем Андерсом Брейквіком.

"Головним підозрюваним у розстрілах у Мюнхені буде терористичне угрупування ІДІЛ, але Німеччина має значну проблему з неонацистами, серйознішу, ніж будь-яка інша країна Європи", - пише оглядач американського видання National Review Том Роган.

Поліція Мюнхена через офіційний Twitter закликала утримуватись від спекуляцій.

"Будь-ласка утримайтесь від спекуляцій - це би дуже нам допомогло!", - твітують поліцейські.

Дивіться також: "Думка Трампа про Путіна зміниться, коли він прочитає доповіді спецслужб"

  • 16x9 Image

    Олексій Кузьменко

    Коли я представляю себе людям, яким хочу сподобатись, кажу, що вільно сідаю на шпагат. Після цього додаю (якщо ще є кому), що я журналіст-розслідувач. Обидві тези – майже правда. У відповідь мене, буває, питають, чи я пишу про спортивну гімнастику.

    Журналіст, синхронний перекладач у команді Української служби. Людина з фантастичною пам’яттю щодо того, хто винен мені гроші, а також усіляких фактів, які мене цікавлять. Затятий фізкультурник, бігун, колекціонер кіно-плакатів та власник низки музичних інструментів, на яких не вмію грати.

XS
SM
MD
LG